Çeçen Cumhuriyeti İçkerya Türkiye Fahri Konsolosluğu Duyurusu

Çeçen Cumhuriyeti İçkerya Türkiye Fahri Konsolosluğu Duyurusu

Çeçen Cumhuriyeti İçkerya Türkiye Fahri Konsolosluğu, 2 Ocak 2015 günü konsolosluğun faaliyetleri ve iletişim kanalları hakkında bir duyuru yayınladı.

Esirgeyen ve Bağışlayan Allah’ın Adıyla!

DUYURU

No.D-01                                                                                                                                                          02.01.2015

Çeçen Cumhuriyeti İçkerya hükümeti Bakanlar Kurulu Başkanı Akhmed Zakayev’in 25.12.2014 tarih ve 23 numaralı kararı ile yeniden faaliyete geçirilen “Türkiye Fahri Konsolosluğu” çalışmalarına başlamıştır.

Konsolosluğumuz her türlü faaliyetinin duyurusunu ve basın açıklamalarını devlet haber ajansı “ChechenPress” ve konsolosluğumuzun resmi internet sitesi “Ickerya.com” üzerinden gerçekleştirecektir. Konsolosluğumuza ait resmi sosyal medya hesaplarının da sitemizde linkleri verilmiş olup, bunlar haricinde “ÇİC Türkiye Fahri Konsolosluğu”nun herhangi bir sosyal medya hesabı yoktur.

ÇİC Türkiye Fahri Konsolosluğu’nun ne Türkiye’de ne de yurtdışında herhangi bir temsilcisi bulunmamaktadır. Konsolosluğumuz ismini kullanan kişi ve gruplara itibar edilmemesi rica olunur.

Kamuoyunun bilgilerine sunulur.

Çeçen Cumhuriyeti İçkerya Türkiye Fahri Konsolosu
Ahmet Özdeş

3 Comments on this Post

 1. ferhat bolat

  Hayırlı uğurlu olsun abi inşallah milletimiz için de sizin içinde hayırlı olur tanışmak isterim sizin ile

  Cevapla
 2. çeçenkızı

  HAYIRLI OLSUN AHMET BEY TÜRKİYEDEKİ YAŞAYAN ÇEÇEN SOYDAŞLARIMIZIN SESİNİ VE VARLIĞINI DUYURMAK ADINA…TEKRAR HAYIRLI OLSUN…

  Cevapla
 3. çeçenkızı

  HAYIRLI OLSUN AHMET BEY..
  SESİMİZİ VE VARLIĞIMIZI DUYURMAK ADINA…YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ ÖZGÜR ÇEÇENYA..

  Cevapla

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.